Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 181 -

Hans Sengthaler *

(Schellenberg 1892-1968 Hallein)
Hofbräu Kaltenhausen mit Barmsteinen und Hohem Göll, signiert: H. Sengthaler., ortsbezeichnet: Hallein, rückseitig originaler Brief des Künstlers an den Auftraggeber vom 19. Oktober 1954 mit Titel, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 83 x 132,5 cm, gerahmt (SLS)

Provenienz:
Kunstsammlung Brau Union Österreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:29

Dosažená cena: **
EUR 2.202,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Hans Sengthaler *

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)