Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 186

Albert-Gabriel Rigolot

(Paris 1862-1932;
ausgestellt im Salon d'Hiver in Paris)
Bachlandschaft bei Dämmerung, signiert (ligiert): A Rigolot, Öl auf Leinwand, ca. 73,5 x 100 cm, prunkvoll gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:32

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Albert-Gabriel Rigolot

(Paris 1862-1932;

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021