Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197 -

Robert Aigner *

(Waidhofen a. d. Thaya 1901-1966 Wien)
Mutter und Kind, monogrammiert: R A., Öl auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 48 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:37

Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Robert Aigner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021