Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204 -

Künstler 1. Viertel 20. Jahrhundert

Weiblicher Akt, undeutlich signiert (ligiert): E Röder (?), Öl auf Leinwand, ca. 47,5 x 31,5 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:41

Dosažená cena: **
EUR 1.166,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:41
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)