Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 215

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927)
Angelpartie, signiert: Ed. Zetsche, undeutlich datiert, Feder, Tusche, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34 x 24 cm, verglast, gerahmt (SLS)
Ruf 750

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:46

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927)
Ruf 750

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:46
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021