Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Wien)
Segelboot in der Lagune von Venedig, signiert: Karl Kaufmann, Öl auf Leinwand, ca. 38 x 59 cm, gerahmt (SLS)
Provenienz:
Privatbesitz, Niederösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 12:51
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Karl Kaufmann
Provenienz:
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 12:51 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: