Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 237

Johann Hamza

(Teltsch 1850-1927 Wien)
Der Liebesdienst, signiert: J. Hamza, ortsbezeichnet: Wien, Öl auf Holz, ca. 24 x 19,7 cm, gerahmt (SLS)

Provenienz:
Sammlung Martin Soehle (1832-1904), Hamburg;
dessen Nachlass-Auktion, E. A. Fleischmann's Kunsthandlung, München, 29. Oktober 1907, Los 58;
Kunstsalon Pisko, Wien, 11. November 1908, Los 34;
Hammer Galleries, New York, 1953;
dort erworben am 26. März 1953 von Sidney Berger, New York;
Privatsammlung New York, USA;
Doyle, New York, 31. Jänner 2018, Los 43;
Privatsammlung, Niederösterreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:57

Dosažená cena: **
EUR 1.664,-
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:

Johann Hamza

(Teltsch 1850-1927 Wien)

Provenienz:
Privatsammlung New York, USA;

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:57
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021