Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 239

Carl Kronberger

(Freistadt 1841-1921 München)
Die dürftigen Almosen, signiert: C. Kronberger, Öl auf Holz, ca. 40 x 29 cm, gerahmt (SLS)

Proveniez: Wimmer Art Gallery, München (laut rückseitiger Bezeichnung); Kunsthandel Widder, Wien, 2007 (Bestätigung liegt bei); Privatbesitz, Oberösterreich

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 12:58

Dosažená cena: **
EUR 2.432,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Carl Kronberger

(Freistadt 1841-1921 München)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 12:58
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021