Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 247 -

Eduard Böhm

(Wien 1830-1890)
Partie aus der Steiermark, signiert: E. Boehm., rückseitig auf altem Etikett betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, gerahmt (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 13:01

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Eduard Böhm

(Wien 1830-1890)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 13:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021