Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 250

Josef Schuster

(Grätz 1812-1890 Wien)
zugeschrieben/attributed
Stillleben mit Rosen, Erbeeren und Hummel, Öl auf Holz, parkettiert, ca. 45,5 x 37,5 cm, prächtiger blattvergoldeter Rahmen im Neo-Renaissancestil (SLS)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.11.2021 - 13:13

Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Josef Schuster

(Grätz 1812-1890 Wien)
zugeschrieben/attributed

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 09.11.2021 - 13:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2021