Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034735/0030

Wohl Deutscher Maler des 19. Jahrhunderts

Wohl Deutscher Maler des 19. Jahrhunderts - Klenoty, umění a starožitnosti

Gehöft im Winter mit Personenstaffage, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 34 cm, krakeliert, Farbfehlstellen, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

16.03.2017 - 14:17

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.03.2017 - 14:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2017