Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105104/0040

Steinrelief, Maskaron mit herausgestreckter Zunge,

Sandstein, ca 40 x 33 x 20 cm, Kanten bestoßen, 19. Jh. (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.10.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online