Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105104/0039

Steinrelief, Löwenkopf,

Sandstein, ca 26 x 35 x 26 cm, Kanten teils bestoßen, 19./20. Jh. (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

20.10.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Steinrelief, Löwenkopf,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.10.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online