Maria Theresia
1/2 Madonnentaler 1775 K/S. K.-P. D., Kremnitz. Her. 739; =13,99 g= (winzige Justierspur) II
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
24.11.2021 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Maria Theresia
Expert: Mag. Malte Rosenbaum
Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424
malte.rosenbaum@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Aukce: | Mince a medaile |
Typ aukce: | Sálová aukce s Live bidding |
Datum: | 24.11.2021 - 10:00 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphirring
- Künstler 20. Jhdt.
- Medaillon an Uhrenkette