Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2119

Miniaturenkette,

anhängend 16 Miniaturen, meist AE - vergoldet, u. a. EK 1914, Orden der Eisernen Krone mit KD und Schwertern, MVK mit KD und Schwertern, Silberne MVM Karl I. mit Schwertern, Bronzenen MVM FJ I. mit Schwertern, Marianerkreuz, Verwundetenmedaille, diverse WKEM, Kette AR - punziert, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

26.11.2021 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Miniaturenkette,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 26.11.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online