Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2290

Militärorden für die Freiheit,

1. Kl. (Bruststern), AR - vergoldet, punziert "937" und "K", an Schraube und Mutter, im orig. Etui, dazu 2 Bandspangen, selten I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

26.11.2021 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 26.11.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online