Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2304

Piloten - Abzeichen,

Typ 1948-1953, AR - tlw. vergoldet und emailliert, punziert "800", Rv. Matrikelnummer "666", an 1 Trageklammer (2 fehlen), II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

26.11.2021 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Piloten - Abzeichen,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 26.11.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online