Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 187-050413/0001

Altschliffbrillant/Diamant Citrin Anhänger

Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,50 ct, ein Citrin ca. 45 ct, Fassung tlw. durchbrochen gearbeitet, 15,3 gøG5

08.11.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Uhren & Schmuck (SA)
Datum: 08.11.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online