Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049811/0031

Pomellato Brillantcollier zus. ca. 1,70 ct

Gold Weißgold 750, Länge ca. 43,5 cm, Klappschließe, signiert, 268,6 gøg269

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 14.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021