Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049867/0004

Diamantbrosche zus. ca. 8 ct

Weißgold 750, Brillanten, Altschliff- und Achtkantdiamanten zus. ca. 27,9 g, tlw. beweglich gearbeitetøG26

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

Diamantbrosche zus. ca. 8 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021