Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050163/0004

Altschliffdiamant Collier zus. ca. 0,45 ct

Gold 585, Silberauflagen, österr. Amtspunze 1872-1922, Kettenteile Platin ca. 950, Länge ca. 49 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,3 g, Teile fehlenøg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021