Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050187/0002

Altschliffdiamant Solitär Ring ca. 0,70 ct

Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 g, RW 52, Krappen tlw. abgerieben, Neufassung wird empfohlen, Oberflächenmerkmaleøg2

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021