Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049995/0006

Altschliffdiamant Ring ca. 0,60 ct

Gold Weißgold 585, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 1,7 g, RW 58, Ringschiene leicht ovaløg2

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021