Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050168/0004

Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 1,70 ct

Gold ca. 580, tlw. Silber ca. 800, Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, kleinere Altschliffdiamanten zus. ca. 1,20 ct, 4,1 g, Arbeit um 1900øg4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

04.11.2021 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021