Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-470037/0001

Diamantanhänger zus. ca. 0,75 ct

Gold 585 Platin 950 kombiniert ein Altschliffbrillant ca. 0,55 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,20 ct, 2,9 gøG3

04.11.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 04.11.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 02.11.2021