Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025655/0083

L. Lehmann, um 1905

Blick über die Dächer von Wien, signiert und datiert: L. Lehmann 1905, Aquarell und Deckweiß über Tusche, ca. 18 x 26,3 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:04

Vyvolávací cena:

L. Lehmann, um 1905

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online