Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025778/0030

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Ohne Titel (Gesicht in Blau), signiert: P. Keil rückseitig signiert, Mischtechnik auf Hartfaserplatte ca. 91,5 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online