Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025840/0017

Richard Geiger

(Wien 1870-1945 Budapest) Madonna, signiert: Geiger. R.,Öl auf Leinwand, ca. 100 x 80,5 cm, kleine Farb-Fehlstellen im unteren mittleren Bereich, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Richard Geiger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online