Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019870/0001

Erich Wulz *

(Salzburg 1906-1984 Aigen) Ohne Titel (Mann mit liegender Dame), signiert: E Wulz, datiert: (19)79, Aquarell auf festem Papier, ca. 65 x 50 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:

Erich Wulz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online