Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025701/0067

Otto Beckmann *

Wladiwostok (1908-1997 Wien), Maler um 1932, Stillleben, undeutlich signiert, datiert: 1932, Öl auf festem Karton, ca. 50,5 x 34 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Otto Beckmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online