Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026063/0006

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Ohne Titel (Portrait mit Punkten), signiert: Keil, datiert: (19)75, Acryl auf Hartfaserplatte ca. 80 x 66 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online