Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065492/0000

Franz Xaver Ecker *

(Bad Hall 1943-1999 Leonding bei Linz) Ohne Titel (Clown), monogrammiert EF, Öl auf Papier (?), Passepartout-Ausschnitt ca. 37 x 52 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Xaver Ecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online