Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026086/0001

Maler um 2009

Ohne Titel, rückseitig undeutlich signiert: Roland Sa..(?), datiert: 2009, Öl auf Leinwand, ca. 140,3 x 140,2 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.10.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Maler um 2009

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.10.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online