Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023071/0001

Julio Vera *

(geb. 1934 Las Palmas/Gran Canaria), "Frau am Meer", signiert und datiert "Julio Viera, (19)63", scharzer Filzstif auf Papier, ca. 61,5 x 47,5 cm, Passepartout verglast, gerahmt, fleckig

25.10.2021 - 10:07

Vyvolávací cena:

Julio Vera *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.10.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online