Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023035/0003

Künstler 18. Jh.

, betender Kardinal in Chorkleidung mit Engeln und dem flammenden Herzen, Öl auf Leinwand ca, 58 x 41 cm, gerahmt, Alterspuren, Druckstellen

25.10.2021 - 10:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.10.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online