Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023028/0012

Anton Karl Schuster *

, (1866-1945), zugeschrieben "Schloß Schönbrunn", Öl auf Sperrholz, ca. 48 x 65 cm, gerahmt, Provenienz:Familie des Künstlers

25.10.2021 - 10:08

Vyvolávací cena:

Anton Karl Schuster *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.10.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online