Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0058

Künstler 19. Jhdt.

Beim Köhler, Öl auf Leinwand, 31 x 39 cm, beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt,

25.10.2021 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.10.2021 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online