Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0065

Hans Ranzoni der Ältere *

(Wien 1868-1956 Krems) Gartenhaus, signiert Hans Ranzoni, datiert (1)908, Mischtechnik auf Papier, 55 x 55 cm, gerahmt, verglast

25.10.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Hans Ranzoni der Ältere *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.10.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online