Čís. položky 110-022986/0004

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

, innerstädtische Straßenszene, signiert "P. Kettl"m Aquarell auf Papier, ca. 34 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, stockfleckig

25.10.2021 - 10:31

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.10.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online