Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Bodnár, Éva Nacht

Öl auf Leinwand, rückseitig signiert, 30x24

28.10.2021 - 17:02

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Bodnár, Éva Nacht

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten ASYL IN NOT
Datum: 28.10.2021 - 17:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: bis 28. Oktober 2021 Mo – Do, 8 – 16 Uhr; Fr 8 – 14 Uhr VHS Lustkandlgasse 50, 1090 Wien