Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Korab, Karl O.T. (Tisch)

Farbradierung auf Papier, signiert rechts unten K Korab 76, 65,2 x 50,4 cm, gerahmt

28.10.2021 - 17:10

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Korab, Karl O.T. (Tisch)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten ASYL IN NOT
Datum: 28.10.2021 - 17:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: bis 28. Oktober 2021 Mo – Do, 8 – 16 Uhr; Fr 8 – 14 Uhr VHS Lustkandlgasse 50, 1090 Wien