Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 50

Scheibl, Hubert SO WHAT

Weichgrund, Lithografie (Alugrafie) und Monotypie auf Büttenpapier, Ed. 1/100, signiert rechts unten Hubert Scheibl 2010, 65,5 x 50 cm gerahmt

28.10.2021 - 17:26

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Scheibl, Hubert SO WHAT

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten ASYL IN NOT
Datum: 28.10.2021 - 17:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: bis 28. Oktober 2021 Mo – Do, 8 – 16 Uhr; Fr 8 – 14 Uhr VHS Lustkandlgasse 50, 1090 Wien