Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039605/0009

Anton (Toni) Höttl *

(Salzburg 1912-1988) Blumenstrauß in Vase, signiert und datiert unten links: T. Höttl/51, Aquarell, ca. 52 x 45 cm, Glasrahmen

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

28.10.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Anton (Toni) Höttl *

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.10.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online