Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039442/0019

Unbekannter Aquarellist, 1. Hälfte 20. Jahrhundert

Salzburg vom Kapuzinerberg, signiert unten rechts: R. Thaller, Aquarell, ca. 34 x 45 cm (Passepartout-Ausschnitt), gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

28.10.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.10.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online