Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023917/0004

Klosterarbeit

19. Jhdt., "S. Theodor", bemaltes Wachsrelief in Filigran drahtfassung, beschriftet und mit Imitationssteinen und - perlen besetzt, unter Glas, gerahmt, Altersspuren, Rahmen rissig, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

02.11.2021 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Klosterarbeit

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.11.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online