Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023896/0004

Edith Naske

(Doney 1901-1963 Wien) Wintertag, handsigniert, datiert Naske 56, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 42,5 x 30,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

02.11.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Edith Naske

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.11.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online