Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023865/0023 -

Ludwig Heinrich Jungnickel *

(Wunsiedel 1881-1965 Wien, Studium an der Kunstgewerbeschule München) Hundebildnis, Litografie in Farbe, im Stock monogrammiert L. H. J, Bildausschnitt 32 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.11.2021 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 02.11.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online