Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111106/0004

Rudolph Valentino und Vilma Banky,

Royal Dux, Porzellan, bunt und gold staffiert, Höhe 31,5 cm, grüne Stempelmarke, Gold etwas berieben, 2 Fingerspitzen minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.10.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.10.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online