Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111601/0009

Panflöte spielender Faun,

Bechyne, Keramik, dunkelbraun, Bronzepatina imitierend, staffiert, Höhe 48 cm, Pressmarke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.10.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Panflöte spielender Faun,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.10.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online