Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111710/0001

Weiblicher Akt,

Bronze, braune Patina, runde Plinthe, bezeichnet B. Zach, Steinsockel, Höhe 27,5 cm, Gesamthöhe 32 cm, 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

27.10.2021 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Weiblicher Akt,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.10.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online